Důležité pro rodiče

• Vážení rodiče žáků 9. třídy!
    Pro Vaše děti jsme v rámci přípravy na přijímací zkoušky objednali celorepublikové srovnávací testování SCIO z matematiky, z českého jazyka a z obecných studijních předpokladů. Testy slouží k získání kvalitní a nestranné zpětné vazby a porovnání výsledků naší školy s výsledky z jiných škol z celé ČR. Testování proběhne ve škole v období od 30. 10. Škola získá podrobné výstupy o žácích, třídách i škole. Žáci získávají podrobnou zprávu včetně náhledu svého vyřešeného testu.Testy stojí 100 Kč, SRPD přispívá svým členům částkou 50 Kč, takže pro členy SRPD bude třídní učitel vybírat od žáků pouze 50 Kč.
             www.testovani.cz/Projekt/47/narodni-testovani-pro-9-tridu-zs

• Ve středu 11. 10. se koná v Pardubicích Přehlídka středních škol a firem Pardubického kraje (viz aktuality).

• V pátek 29. 9. 2017 je ředitelské volno.
  • Vážení rodiče, poučte prosím opět své děti o tom, jak se mají chovat před a po vyučování a také v době polední přestávky, pokud ji tráví mimo školu. Zajímejte se, kde Vaše dítě tento čas a zvláště polední přestávku tráví. V této době za své dítě nesete plnou zodpovědnost.

• V úterý 12. 9. 2017 skončí žákům vyučování po ukončení akce Projektový den, nejpozději však ve 13 hodin.

• Sledujte prosím Aktuality a Plán na školní rok 2017/2018, kde je napsáno, co všechno čeká vás a vaše děti v naší škole.

• Zúčastněte se prosím ankety, která bude běžet do 22.9. a rozhodne, zda škola bude nebo nebude mít ve školním roce 2017/2018 svůj facebookový profil. Jeho výhodou by byla možnost snadného zadávání informací o aktuálním dění ve škole (fotografie z různých akcí, zveřejňování diplomů našich žáků, certifikáty o spolupráci s různými subjekty, ...). Profil bude samozřejmě svým nastavením chráněn před případným zneužitím.