Výběrová řízení

Projekt „S knihou a cizím jazykem do budoucnosti“ (výzva č. 56) - 2. kolo

Protože v 1. kole výběrového řízení nebyla vybrána žádná nabídka z důvodu nesplnění podmínek, vypisujeme další výzvu.

Výzva k podání nabídek na veřejnou zakázku „Zajištění výuky v zahraničí dle výzvy č. 56 MŠMT – Zahraniční jazykově-vzdělávací pobyt pro žáky i učitele II“ pro projekt „S knihou a cizím jazykem do budoucnosti“, reg. č.: CZ.1.07/1.1.00/56.0231

A.      Jedná se o zajištění jazykově-vzdělávacího pobytu pro 10 žáků a 2 učitele (dozor) s výukou anglického jazyka v zahraničí včetně dopravy, ubytování, stravování a pojištění pro žáky a učitele ZŠ.

B.       Jedná se o krátkodobý (min. 10 pracovních dnů) zahraniční jazykový kurz anglického jazyka pro 2 učitele ZŠ včetně dopravy, ubytování, stravování a pojištění pro učitele.

Vyzva_k_podání_nabídek_II.pdf

Projekt „S knihou a cizím jazykem do budoucnosti“ (výzva č. 56)

Výzva k podání nabídek na veřejnou zakázku „Zajištění výuky v zahraničí dle výzvy č. 56 MŠMT – Zahraniční jazykově-vzdělávací pobyt pro žáky i učitele“ pro projekt „S knihou a cizím jazykem do budoucnosti“, reg. č.: CZ.1.07/1.1.00/56.0231

• A.    Jedná se o zajištění jazykově-vzdělávacího pobytu pro 10 žáků a 2 učitele (dozor) s výukou anglického jazyka v zahraničí včetně dopravy, ubytování, stravování a pojištění pro žáky a učitele ZŠ.
  • B.     Jedná se o krátkodobý (min. 10 pracovních dnů) zahraniční jazykový kurz anglického jazyka pro 2 učitele ZŠ včetně dopravy, ubytování, stravování a pojištění pro učitele.

Výzva k podání nabídek

Projekt "ICT kouč"

Výzva k podání nabídek na veřejnou zakázku "Nákup IT vybavení pro projekt CZ. 1.07/1.3.00/51.0036 II"

V rámci realizace IPo Mentoring a individuální rozvoj pedagogických pracovníků ve využívání digitálních dotykových zařízení ve výuce (OP VK), reg. č. CZ. 1.07/1.3.00/51.0036 vyhlašuje Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice, příspěvková organizace výzvu k podání nabídek na veřejnou zakázku "Nákup IT vybavení pro projekt CZ. 1.07/1.3.00/51.0036 II".

Písemná zpráva zadavatele.pdf

Výzva k podání nabídek II..pdf