Náplň učiva po dobu zákazu přítomnosti ve škole

V této sekci bude postupně dle možnosti doplňováno učivo a úkoly pro žáky jednotlivých ročníků po dobu zákazu jejich přítomnosti ve škole.

V sekci zajímavé odkazy najdete odkazy na stránky vhodné k procvičení učiva. Velmi doporučuji.

Náplň práce v týdnu 22. - 25. 6. již vkládat nebudeme. Vyučující případné úkoly pošlou přes ŠOL. Proto ji pečlivě každý den sledujte. Děkujeme.

SPOLUPRÁCE S PEDAGOGICKO - PSYCHOLOGICKOU PORADNOU ÚSTÍ NAD ORLICÍ
Milí žáci, rodiče,
bohužel se nám nepodařilo uskutečnit některé naplánované preventivní programy, které jsme měli objednané. Poradna tedy posílá žákům od 2. třídy pracovní listy k vyplnění. Prevence je velmi důležitá, pokuste se tedy nad listy zamyslet a pošlete je vyplněné zpět tř. učitelům. PL jsou vložené v náplni práce jednotlivé třídy.
Bližší informace naleznete zde. Instrukce.pdf

POJĎTE PRACOVAT SE ZDRAVOU 5 ONLINE!

• Zdravá 5 poskytuje zdarma:
  • Sérii PRACOVNÍCH LISTŮ a VZDĚLÁVACÍCH VIDEÍ pro školáky i předškoláky na procvičení a prohloubení znalostí o správném stravování a základech výživy.
  • Spoustu TIPŮ a RECEPTŮ NA ZDRAVÉ, JEDNODUCHÉ, CHUTNÉ A VÝŽIVNÉ POKRMY nejen pro děti.

ZAPOJTE SE DO SOUTĚŽE FINÁLE ZDRAVÉ 5!

• FINÁLE ZDRAVÉ 5 je celostátní kuchařská soutěž, ve které týmy soutěží se svými recepty na zdravou a nápaditou svačinu o věcné a zážitkové ceny. Letos se do soutěže mohou hlásit i RODIČE S DĚTMI.
  • Stačí zaslat fotografii a originální recept zdravé svačinky, která bude obsahovat libovolné ovoce nebo zeleninu.
  • Veškeré informace týkající se soutěže rodiče naleznou na https://zdrava5.cz/finale-zdrava5.

Budeme moc rádi, když nám pomůžete rodiče informovat o těchto aktivitách, které pro ně a jejich děti pravidelně s radostí vytváříme.

Za rozposlání informace moc děkujeme.Tým Zdravé 5

Vážení rodiče, milí žáci 5. – 9. ročníku,

v rámci samostudia žáků je nutné, aby všichni žáci měli funkční mailové adresy (prijmeni.jmeno@zsdolniroven.cz)! Tyto maily budou využívány ke komunikaci mezi žákem a učitelem. Proto je velmi důležité, aby každý žák co nejdříve svému třídnímu učiteli (maily na učitele jsou na webu školy – „O škole“ – Učitelský sbor a zaměstnanci školy) napsal na jeho email informaci o tom, že mu mail funguje. Pokud žáci zapomněli heslo, musí oznámit ztrátu hesla s příslušným e-mailem na adresu: admin@zsdolniroven.cz. Je třeba, aby žáci školní e-mail zprovoznili! Vyřešte toto co nejdříve, pokud možno ihned! Děkujeme.  Mgr. J. Balášová, z. ř. š.