2. třída v karanténě

16.01.2021 22:53

Vážení rodiče,

z důvodu výskytu onemocnění Covid-19 ve 2. třídě naší školy je 2. třída od soboty 16. 1. 2021 do pondělí 25. 1. 2021 (včetně) v karanténě. V době karantény bude pro žáky zajištěna distanční výuka. Situace byla neprodleně řešena s Krajskou hygienickou stanicí Pardubického kraje (KHS). Zákonní zástupci žáků byli přes informační systém ŠOL a ještě telefonicky vyrozuměni ze školy o nastalé situaci a obdrželi přesné instrukce od KHS o povinnosti zajistit pro své děti dle pokynu KHS testování. V obou budovách školy byla již o víkendu provedena hasičským sborem důkladná dezinfekce.

Obědy budou žákům na dobu karantény odhlášeny. V případě zájmu rodičů o odebírání obědů pro své děti v době distanční výuky, musí si rodiče obědy na dobu od úterý 19. 1. 2021 přihlásit. O tom, od kdy bude třída opět vyučována prezenčně, budou zákonní zástupci včas informováni.

Velmi nás tato situace mrzí, ale věříme, že společnými silami ji všichni zvládneme.

Přeji vám hlavně pevné zdraví a vše dobré.

Děkuji předem za spolupráci v této nelehké době.

Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode