Advent, Vánoce na naší škole

10.12.2020 09:40

Advent běží v plném proudu, Vánoce se pomalu (nebo spíš rychle) blíží. My ve škole to vnímáme také tak, a proto se snažíme o to, aby škola žila vánoční atmosférou. Učitelé společně se žáky zdobí třídy, chodby, tvoří krásné vánoční výrobky. Nechybí adventní kalendáře, adventní věnečky, ozdobené vánoční stromečky. Žákům připomínáme tradice a zvyky nejen českých Vánoc, ale seznamují se i s prožíváním Vánoc v jiných zemích. Přesto že doba není lehká v souvislosti s pandemií Covid-19, ve škole na nás dýchá kouzlo Vánoc, je zde pohoda a příjemná atmosféra a všichni se na Vánoce moc těšíme! Ve fotogalerii najdete obrázky s vánoční tematikou, postupně je budeme doplňovat. Přejeme pohodu a klid vám všem.      Mgr. J. Balášová

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode