Aktuální informace

19.02.2021 11:10

Vážení rodiče, milí žáci,

po jarních prázdninách od 22. 2. 2021 pokračuje pro všechny třídy školy, s výjimkou prvního a druhého ročníku, distanční výuka. Rozvrh videokonferencí je maximálně přizpůsoben potřebám a možnostem žáků. Výuka probíhá stále v prostředí Google Classroom.

Prosíme vás o spolupráci s námi - máte-li nějaké připomínky a přání týkající se distanční výuky, kontaktujte třídního učitele vašeho dítěte, vyučujícího v daném předmětu nabo přímo mě, ředitelku školy,  prostřednictvím ŠOL nebo našich školních e-mailů. Pokud jste s výukou spokojeni, napište nám také a povzbuďte naše úsilí v této nelehké době. 

Děkujeme vám za již projevenou důvěru a spolupráci a přejeme vám pevné zdraví a optimismus.

Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode