Aktuální informace ze školy k 7. 6. 2020

07.06.2020 21:47

Vážení zákonní zástupci žáků,

od úterý 9. 6. 2020 nastoupí k výuce 41 žáků druhého stupně, zejména za účelem třídnických hodin a konzultací k některým předmětům. Výuka na dálku, jejíž náplň je doplňována pravidelně na webu školy, bude fungovat až do čtvrtka 25. 6. 2020.

V pátek 26. 6. 2020 bude žákům předáno vysvědčení. V současné době nesmí být ve skupinách žáků větší počet než 15, proto čekáme, zda MŠMT vydá ještě pokyn k předávání vysvědčení nebo bude organizace vydávání vysvědčení plně v kompetenci ředitelky školy.

Určitě vás budeme o zvolené organizaci závěru školního roku včas informovat.

Ředitelské volno pro žáky školy, které jsem naplánovala již na začátku školního roku na 29. a 30. 6. 2020 bude zachováno.

Velký dík vám všem za vaši podporu, práci se svými dětmi, kterou jsme jim pravidelně zadávali, za trpělivost a toleranci při našich případných přešlapech, … Nezvyklé a obtížné situace by měly lidi spojit, je třeba se však snažit vidět je ze všech možných stran a úhlů.

Děkuji za spolupráci s námi všemi.                                             Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode