Anglické divadlo pro 1. stupeň u nás ve škole

13.04.2019 21:11

V úterý 9. dubna do naší školy zavítala divadelní společnost Azazah Theatre z Prahy. Žáci prvního stupně se těšili na divadelní představení v anglickém jazyce, které sehrály dvě dámy, z nichž jedna byla rodilá mluvčí z Kanady.

První představení zhlédli žáci 1., 2, a 3, třídy  a jmenovalo se  Lost in the Land of Twirls (Ztraceni v zemi spirál). 

Druhé představení s názvem Fun Fair Murder Mystery (Záhadná vražda na pouti) bylo určeno pro žáky 4. a 5. třídy, ale jelikož tyto ročníky jsou méně početné, přiřadili jsme část třeťáků k tomuto představení. Divadlo bylo interaktivní, někteří odvážlivci byli zapojeni do děje a cílem bylo zjistit, co se přihodilo dívce Kiki, asistentce kouzelníka. Představení bylo vtipné, mělo spád, děti se hlasitě smály a ani konec nebyl tak strašlivý, jak to ze začátku vypadalo. Po shromáždění důkazů byla Kiki zachráněna z prokletí Dr. Frankensteina.

Děti se velmi pobavily a zároveň si procvičily základy angličtiny.

Pro velký úspěch v budoucnu určitě zopakujeme. Vyučující Aj.

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode