Angličtina s Neilem

16.10.2019 07:31

V rámci Evropského dne jazyků navštívil naši školu Neil. Neil pochází z Irska, jezdí po školách a organizuje zábavné projekty na různá témata. Na všechny mluví anglicky, ale naštěstí s ním jezdí kolegyně, která překládá, kdyby někdo něco nevěděl.

Nejprve se akce s názvem Amerika s Neilem zúčastnili žáci z malé školy. Shromáždili se v tělocvičně.  Později jsme přišli na řadu i my, druhostupňoví. Neil se nám snažil přiblížit zvyky v USA a my jsme mohli posoudit, jak se to liší od těch našich. Z každé třídy se vybrali dva zástupci. Také se hrály různé hry, při kterých naši zástupci odpovídali. S největším počtem bodů vyhrála šestá třída a na malém stupni to všem natřeli třeťáci.               Tereza Jindrová

                                                                                                                                                                                 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode