Báječná hodina přírodovědy v 5. B

29.03.2021 20:08

Dnešní doba není lehká pro nikoho z nás, proto je důležité si ji zpestřovat příjemnými věcmi a zážitky. Nám se podařilo užít si dnešní hodinu přírodovědy (ani nám nestačil vymezený čas, budeme pokračovat i další hodinu), a to výhradně v režii našich šikovných a nápaditých žáků a spolužáků. Různými formami jsme se dověděli (i vyzkoušeli) o možnostech a fungování našich smyslů. Na všechny se dnes nedostalo a už se těšíme na další hodinu. Na našem padletu je malá ochutnávka naší šikovnostiJ.               Děkuji všem, jsem na vás pyšná. Třídní učitelka 5. B Lada Louženská

masarykovazsdolnroven.padlet.org/louzenskalada/b7igl331decxthxt

 

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode