Barevný den na velké škole

22.04.2019 20:11

Ve středu  17.4. 2019 se na naší škole již tradičně uskutečnil BAREVNÝ DEN. Zástupci z tříd (5.-9.) si vylosovali barvu pro svoji třídu a žáci si měli vzít na sebe co nejvíce oblečení či doplňků barvy, která jim byla vylosována. V BAREVNÝ DEN jsme my, členové žákovského parlamentu, v každé třídě spočítali průměr oblečení a doplňků na žáka. Zároveň jsme vyhodnotili žáka s největším počtem oblečení a doplňků v každé třídě, ale i na celé velké škole. Žákyní s největším počtem oblečení se stala Valentýna Petráňová z 5. třídy s 31 kusy oblečení a 5. třída se stala i celkovým vítězem s průměrem 9 kusů oblečení na žáka. Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na další akce. Tomáš Čížek, místopředseda ŽP, redaktor šk. časopisu Roveňské oko

                                                                                                                                                         

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode