Barevný den na velké škole

14.04.2022 10:13

Poslední den před velikonočními prázdninami tradičně pořádáme na druhém stupni naší školy tzv. "barevný den". Spočívá v tom, že si každá třída (zástupce nebo člen žákovského parlamentu) vylosuje jednu velikonoční barvu a do té se "oblékne", pokud možno celá třída.

Letos v soutěži o největší počet žáků v barvě třídy zvítězili osmáci, kteří byli alespoň částečně v modré barvě úplně všichni přítomní, včetně paní třídní učitelky.

Třídy si také mohly v tento den "vyrobit" svého velikonočního maskota, který k Velikonocům neodmyslitelně patří - beránek, zajíček, kuřátko.

Jména odvážlivců – maskotů nebudeme prozrazovat, určitě je na fotografiích poznáte...

Přejeme všem krásné svátky jara, chlapcům bohatou pomlázku a dívkám viditelné "omlazení".

Mgr. Jana Sevránková a ŽP