Bezobratlí živočichové zblízka

03.10.2017 23:47

V úterý 3. října  2017 navštívil naši školu pan Švec se svou unikátní sbírkou bezobratlých živočichů. Šlo o názornou ukázku více než 40 druhů živých exemplářů z celého světa. Žáci 2. až 9. třídy se tak v naučném programu měli možnost blíže seznámit se zajímavými bezobratlými z celého světa – různými druhy strašilek, pavouků, brouků, švábů, mnohonožek, kudlanek a štírů. Součástí sbírky byli i největší brouci světa. Každý druh si žáci zblízka prohlédli a ti odvážnější si některé živočichy mohli vzít na ruku a ukázat je ostatním. Ti, kdo se báli, podívali se alespoň z uctivé vzdálenosti. 
Jedinečný program měl u žáků velký pozitivní ohlas. 

 
 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode