Bezpečně na komunikaci

19.04.2018 08:09

Bezpečnost dětí v dopravě je jednou z nejdůležitějších priorit rodičů i škol. V souvislosti se zvýšeným pohybem dětí na komunikacích zejména od jara do podzimu je tedy třeba věnovat velkou pozornost tomu, zda děti pravidla bezpečného pohybu na komunikacích dodržují. Děti vyjíždějí z domovů na jízdních kolech, někteří se pohybují na skateboardech. Rodiče,  zajímejte se stále o to, kde a jak se vaše děti pohybují. Zejména na kolách a skateboardech mohou vznikat velmi nebezpečné situace. Nepodceňujme to.         

Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy 

 

 

 

 

                                                                                                                                          

 

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode