Burza škol Schola Bohemia Ideon

02.11.2019 20:56

Dne 1. 11. 2019  se žáci 8. a 9. třídy zúčastnili burzy středních škol v pardubickém Ideonu. Ve dvou sálech se prezentovaly různé střední školy, představovaly mnoho oborů, od praktických, přes technické, po „estetické“. Zástupci jednotlivých škol nám ochotně zodpověděli všechny dotazy. Pro návštěvníky tu bylo připraveno mnoho činností. Mohli jsme si zkusit pracovat s robotickou rukou, vyrazit si placky, svěřit se do péče vystudovaných kosmetiček a nechat si udělat zajímavý účes. Chemici nás přivedli do světa magie a předvedli zajímavé pokusy. Obdivovali jsme i kouzla cukrářů a nevěřili, že něco takového je možné vytvořit.U každého stánku jsme si mohli nabrat letáky, abychom si doma vše v klidu promysleli a případně se rozhodli k návštěvě některé z prezentovaných škol. Určitě tak učiníme.Akce byla velmi povedená a myslím, že jsme si to všichni užili.

Nella Mládková, redaktorka časopisu Roveňské oko

 

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode