Čarodějnický den na malé škole

03.05.2022 14:46

V pátek 30.4. dopoledne proběhl na malé škole slet čarodějnic malých i velkých, mladých i těch starších. O zábavu nebyla nouze ani odpoledne ve školní družině, která uspořádala veselý čarodějnický program pod vedením Inky Rybářové (zpěvačka, autorka hudby a textů ke stovce vydaných písniček na CD, které se staly vyhledávanými hity pro děti). Všichni přítomní se velmi dobře bavili, sluníčko krásně svítilo a celý den byl hned radostnější. Kéž si můžeme společně užívat co nejvíce takových dní. Děkujeme organizátorům za pěknou akci a všem odvážlivcům za odvahu přijít v masce a kostýmu. Vedení školy

 

Čarodějnice ve 2. třídě

V pátek 29. dubna se u druháků konal Čarodějnický den. Třída byla plná čarodějnic a čarodějů, kouzelníků a dalších strašidelných postav. Všichni se účastnili napínavého honu za dalšími 10 čarodějnicemi, které se schovaly na školní zahradě. Sladkou tečkou celého dne byly kouzelné lektvary, které si za odměnu čarodějnice a čarodějové uvařili. Myslím, že den se nám vydařil a všichni si ho užili.

Na náš Čarodějnický den můžete nahlédnout ve fotogalerii v sekci Čarodějnický den na malé škole.

                                                                                            Mgr. Tereza Kaplanová

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode