Čtenářský klub informuje

25.01.2019 11:42

V říjnu 2017 zahájil na naší škole svoji činnost Čtenářský klub pro účastníky školní družiny v rámci projektu OP VVV Šablony II. Klub je určen pro žáky třetího ročníku ZŠ a schází se jednou týdně na 90 minut, a to vždy v úterý. V klubu si žáci s paní vychovatelkou Irenou Kaštánkovou povídají o knížkách, čtou a tvoří. Aby se žáci ještě více dozvěděli o tom, jak vzniká kniha a kdo je to spisovatel, kontaktovali paní spisovatelku Zuzanu Pospíšilovou s tím, zda by s nimi navázala spojení prostřednictvím dopisů. Paní Zuzana Pospíšilová s nadšením souhlasila, takže účastníky čtenářského klubu teď čeká vymýšlení otázek a psaní prvního dopisu. Budeme doufat, že se našim žáčkům podaří navázané spojení s touto úspěšnou autorkou dětských knížek utužit a paní spisovatelka navštíví naši školu, aby dětem předala řadu svých životních zkušeností.   

Mgr. Jarmila Michálková, garant projektu a Irena Kaštánková, vychovatelka ŠD

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode