Cyklovýlet IX. třídy

26.06.2018 15:56

Dne 20. 6. 2018 se konal cyklovýlet IX. třídy. Čekalo nás dohromady cca 65km a trasa pod vedením pana školníka Žierika byla naprosto dokonalá. Vyjížděli jsme od školy a naším cílem byl Brandýs nad Orlicí. Slovy nelze popsat, co všechno člověk viděl a zažil. Lesní cestičky, zajímavé zastávky, dechberoucí kopce i „padáky“, které trhaly rekordy s až zarážející rychlostí kolem 50 km/h. Menší trable při obědové přestávce všem zúčastněným nesmazatelně vryly další vzpomínky na tento výlet. Všem děkuji za to, že zvládli tuto celkem náročnou cestu bez újmy na zdraví a v krásném čase (při průměrné rychlosti 19,5 km/h). Děkuji taky Lukáši Slezákovi a panu Herbstovi za účast a organizační pomoc.

Michal Mojžíš

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode