Další mimořádné opatření MZ - ředitelské volno 25. 9. 2020

22.09.2020 14:29

Vážení zákonní zástupci žáků, milí žáci, 

na základě dnešního apelu ministra zdravotnictví na ředitele škol, vyhlašuji na pátek 25. 9. pro žáky ředitelské volno. Toto opatření by dle pana ministra mělo přispět ke zklidnění epidemiologické situace, neboť spolu se svátkem 28. 9. tak vznikne pro žáky prostor čtyř dnů, kdy budou odloučeni.

Prosím rodiče, aby nezapomněli svým dětem odhlásit na den ředitelského volna oběd.

Pro žáky 1. – 3. třídy bude v případě, že rodiče požádají, zajištěn v budově 1. stupně dohled nad žáky v době od 6:30 do 15:00 hodin. Žádosti o dohled posílejte do čtvrtka 24. 9. do 10 hodin přes ŠOL nebo písemně třídním učitelům svých dětí, uveďte jméno žáka, třídu, dobu setrvání žáka ve škole a to, zda bude mít přihlášený oběd.

Děkuji za pochopení a přeji všem hlavně pevné zdraví.

Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode