Distanční výuka pro 4. třídu

07.11.2021 14:23

Vážení rodiče, milí žáci,

z důvodu výskytu žáka pozitivního na covid-19 ve 4. třídě v týdnu od 1. 11. do pátku 5. 11. 2021 se bude 4. třída vyučovat od pondělí 8. 11. do pátku 12. 11. distančním způsobem. O tom, kteří žáci budou v karanténě a musí tedy na PCR test, rozhodne v nejbližší době KHS v Pardubicích, která rovněž zašle další upřesňující informace. Ty budeme posílat rodičům přes ŠOL. 

Výuka v tomto období bude probíhat přes Google Classroom, v pondělí asynchronně, od úterý již budou zařazeny videokonference. Prosíme tedy žáky, aby se již v pondělí na Google Classroom přihlásili a řídili se pokyny třídní učitelky.

Pokud nechcete při distanční výuce odebírat pro své dítě obědy přes výdejní okénko pro cizí strávníky (vzadu za školou od MŠ) do zatavené krabičky v době od 10:30 do 11:00 hodin, musíte si obědy sami odhlásit, a to nejlépe zaslanou SMS na telefon 607 040 652 nebo e-mailem na synkova.michaela@zsdolniroven.cz do 7:00 v pondělí 8. 11. 2021. Na další dny pak už obědy můžete odhlásit přes systém strava.cz nebo ŠOL, jak jste již zvyklí. Pokud obědy neodhlásíte, budou zabaleny do krabičky a připraveny k výdeji u výdejního okénka pro cizí strávníky v době 10:30 - 11:00 hodin.

Přeji Vám pevné zdraví a vše dobré a pokud byste měli nějaké nejasnosti, volejte třídní učitelce nebo přímo ředitelce školy.

Děkuji Vám předem za spolupráci. Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode