Distanční výuka pro 5. třídu

28.01.2022 12:51

Vážení zákonní zástupci, milí žáci,

v pondělí 31. 1. se 5. třída bude učit distančně z důvodu přechodu většiny žáků třídy do karantény. Všichni, kterých se karanténa bude týkat, budou vyrozuměni hygienickou stanicí (rizikové kontakty pozitivního žáka škola nahlásila do systému CFA). Karanténa bude trvat pouze do pondělí 31. 1. 2022. Žáci v úterý 1. 2. mohou, pokud nebudou mít příznaky, do školy, kde si udělají antigenní test. V případě jakýchkoliv příznaků musí žáci absolvovat před návratem do školy PCR test. Po návratu budou žáci ve škole nosit až do 3. 1. roušky nebo respirátor. V době distanční výuky jsou žáci povinni sledovat ŠOL, kam paní učitelka I. Šímová napíše úkoly. 

Obědy budou odhlášeny žákům na 31. 1. automaticky. V případě, že chcete odebrat oběd do krabičky, musíte si ho přihlásit v pondělí 31. 1. do 7:00 nejlépe SMS vedoucí školní jídelny. 

Děkuji za pochopení a přeji všem pevné zdraví.

Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode