Distanční výuka pro 6. třídu

30.01.2022 17:38

Vážení zákonní zástupci, milí žáci,

v pondělí 31. 1. 2022 se bude 6. třída učit distančně z důvodu přechodu části třídy do karantény. Všichni, kterých se karanténa bude týkat, budou vyrozuměni hygienickou stanicí. Karanténa bude trvat pouze do pondělí 31. 1. 2022. Žáci v úterý mohou, pokud nebudou mít příznaky, do školy, kde si udělají antigenní test. V případě jakýchkoliv příznaků musí žáci absolvovat před návratem do školy PCR test. Ve škole budou žáci po celou dobu nosit odpovídající ochranu dýchacích cest. V době distanční výuky jsou žáci povinni se vyučovat, v ŠOL žáci naleznou přehled videokonferencí a na další hodiny naleznou práci a výukové materiály v Google Classroom. 

Obědy budou odhlášeny žákům na 31. 1. automaticky. V případě, že chcete odebrat oběd do krabičky, musíte si ho přihlásit do 7:00 nejlépe SMS na tel. 607 040 652.

Děkuji za pochopení a přeji všem pevné zdraví.

Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode