Distanční výuka pro 7. třídu

05.02.2022 00:00

Vážení zákonní zástupci, milí žáci,

v důsledku covid pozitivního žáka v 7. třídě musí většina žáků třídy do karantény a 7. třída se tedy bude v pondělí 7. 2. 2022 učit distančně. V době distanční výuky jsou žáci povinni sledovat Google Classroom, pokud někteří žáci ještě nejsou do určitých tříd přihlášeni, ať to urychleně udělají. Na ŠOL bude přehled videokonferencí.

V případě jakýchkoliv příznaků u žáků absolvovujte před návratem do školy se svými dětmi PCR test. Do školy posílejte prosím pouze úplně zdravé žáky. Žáci budou po návratu z karantény nosit celý den (i při výuce) až do 11. 2. roušky nebo respirátor.

Obědy jsou odhlášeny žákům na 7. 2. 2022 automaticky. V případě, že chcete odebrat oběd do krabičky, musíte si ho přihlásit nejlépe SMS vedoucí školní jídelny.

Děkuji za pochopení a přeji všem pevné zdraví.

Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy

 

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode