DŮLEŽITÉ - distanční výuka z důvodu karantény

05.12.2021 03:02

Vážení rodiče, milí žáci,

z důvodu výskytu dalších pozitivních výsledků PCR testů na covid u žáků naší školy, musí od pondělí 6. 12. do pátku 10. 12. přejít na distanční výuku 7. třída a 9. B třída. Dále budou v karanténě do čtvrtka 9. 12. chlapci z 9. A, kteří nesplňují podmínku bezinfekčnosti.

Všechny žáky z uvedených tříd, kteří nesplňují podmínku bezinfekčnosti (minimálně 14 dní po druhém očkování nebo prodělání covidu do 180 dnů), osloví prostřednictvím rodičů Krajská hygienická stanice v Pardubicích (KHS) a vystaví elektronickou žádanku na PCR test. Další podrobné informace ke karanténě Vám zašleme hned, jak nám je předá KHS. Třídu 9. A na distanční výuku převádět nebudeme, tam se alespoň polovina žáků může učit prezenčně. 

Karanténa se bohužel vztahuje i na některé pedagogy. Pro pedagogy a vedení školy tak bude pokračovat velmi náročné období.

Při distanční výuce budeme pracovat v prostředí Google Classroom, žáci tedy musí podle svého běžného rozvrhu navštěvovat své třídy v tomto prostředí. Bude tam na ně čekat práce nebo tam budou podle možností pedagogů probíhat videokonference.

Situaci jsme dnes řešily také s vedoucí školní jídelny. Pro žáky 7. a 9. B třídy jsou obědy na týden od 6. 12. do 10. 12. odhlášeny. Pokud byste chtěli využít pro své děti možnost balených obědů, přihlaste si je prosím.

Pro chlapce z 9. A zůstaly obědy přihlášené, proto si je rodiče musí individuálně odhlásit (SMS nebo hovor na 607 040 652 nebo e-mail synkova.michaela@zsdolniroven.cz do 7:00). Pokud obědy nebudou odhlášeny, budou zabaleny do krabičky a připraveny k výdeji u výdejního okénka pro cizí strávníky v době 10:30 - 11:00 hodin.

Prosím Vás všechny o spolupráci, důvěru a toleranci, všichni se podle možností snažíme, aby naše škola stále fungovala co nejlépe.

Přejeme Vám hlavně pevné zdraví a vše dobré.

Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode