Distanční výuka

15.10.2020 10:52

Vážení rodiče, milí žáci,

od včerejšího dne učíme distančně všechny žáky. 

Používáme Google classroom, ve kterém zadáváme úkoly, kvízy, testy, připojujeme výukové materiály, a který je i cestou k videokonferencím, díky kterým se žáci slyší a nebo i vidí se svými učiteli. Většina učitelů září po takovém setkání s žáky, protože i když připravit a vést videokonference je velmi náročné na přípravu i na vedení a oprava žákovských prací posílaných do classroomu zase na čas, spojení s žáky alespoň na dálku je úžasné. Už teď je škola smutná a na své žáky se moc těší.

Dnes je to druhý den, ale již všichni jsme videokonference uskutečnili, ve škole si sdělujeme zkušenosti a snažíme se hledat zlepšení (obraz, zvuk, ...).

Paní zástupkyně sestavila rozvrhy videokonferencí s přihlédnutím k sourozencům ve škole a možnostem připojení žáků k internetu, snažila se zohlednit mnoho faktorů tak, aby vše mohlo fungovat pro co největší počet žáků. Je to opravdu nejobtížnější sudoku.

Vás žáky a rodiče žádáme o spolupráci, trpělivost i toleranci a také o to, abyste sledovali naše pokyny a byli s námi ve spojení. Věřte, že se snažíme v této nelehké a vyjímečné době dělat na maximum a být s vámi a vašimi dětmi.

Vážíme si vás a vaší spolupráce s námi.

Přejeme vám hlavně moc zdraví a pokud možno pohody a štěstí.

Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode