Dopis babičkám a dědečkům do domova důchodců

22.12.2020 17:35

V čase adventu si více než kdy jindy uvědomujeme potřebu být se svými blízkými. Snad právě proto napadlo žáky šesté třídy potěšit babičky a dědečky v domově důchodců v Chocni alespoň upřímnými slovy a sepsali pro ně velice milý dopis.  Pro jejich pobavení vymysleli i netradiční vánoční básničky a coby dáreček věnovali své vlastnoručně namalované obrázky, které právě pro tuto příležitost vytvořili.

Až situace dovolí, rádi bychom domov důchodců navštívili osobně a s babičkami a dědečky si popovídali, zazpívali jim, nebo zahráli divadlo. Věříme, že to bude brzy.

Poděkování patří dětem šesté třídy za jejich empatii, ochotu a nadšení pro dobrou věc a také maminkám – paní Schmeiserové za skvělý nápad s dopisem, který děti ještě doplnily o další myšlenky, a paní Hüblové, která vše v domově bezvadně domluvila a adresátům předala.      Mgr.Ivana Šmaterová, tř. uč.

Vánoce.pdf

 

 

 

 

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode