Důležitá informace pro naše strávníky 23.3.2020

23.03.2020 20:38

Mimořádná situace v ČR v souvislosti s šířením nebezpečného koronaviru stále trvá, proto s ohledem na krizové opatření vlády ČR z 14.3.2020 (jeho platnost prodloužena do 1.4.2020) a po konzultaci s Krajskou hygienickou stanicí Pardubického kraje nebude naše školní kuchyně i nadále (až do odvolání) vařit. Uvědomujeme si, že jsme vám tímto rozhodnutím způsobili nemalé obtíže se zabezpečením stravování, ale věřte, že cílem tohoto opatření je jen vaše a naše zdraví. 

Velmi oceňujeme, že Obec Dolní Roveň vám v případě zájmu zajistí mražená jídla z jídelny v Hostovicích. 

Myslíme na vás a těšíme se, až budeme moci v bezpečnější době stravování obnovit. Děkujeme za pochopení.

Ředitelka školy Mgr. Jarmila Michálková a kolektiv školní kuchyně

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode