Důležité upozornění - nová opatření

08.10.2020 23:37

Vážení rodiče, milí žáci,

jak již asi všichni víte, podle nových opatření, která vyhlásili ministři zdravotnictví a školství, bude od pondělí 12. 10. 2020 ve škole vždy jen polovina tříd 2. stupně, druhá bude pracovat z domova.  Po týdnu se skupiny vymění.

Vyučovat se bude podle rozvrhu, distanční výuka bude částečně probíhat prostřednictvím videokonferencí (přes google meet) a částečně přes zadávání úkolů  v google classroom a jejich opravu. V tomto týdnu jsme založili žákům na google classroom virtuální třídy  a snažíme se být na distanční výuku maximálně připraveni.

V pátek 9. 10. 2020 dostanete zprávu o tom, které třídy se budou vyučovat prezenčně a které distančně.  Předběžně předpokládáme, že distančně (na dálku) bude v týdnu od 12. 10. vyučována třída 7. a 8. B. Žákům, kteří se budou vyučovat distančně, odhlásí  na daný týden vedoucí školní jídelny obědy.

Přeji vám všem hlavně pevné zdraví.

Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy