Důležité upozornění - nová opatření

08.10.2020 23:37

Vážení rodiče, milí žáci,

jak již asi všichni víte, podle nových opatření, která vyhlásili ministři zdravotnictví a školství, bude od pondělí 12. 10. 2020 ve škole vždy jen polovina tříd 2. stupně, druhá bude pracovat z domova.  Po týdnu se skupiny vymění.

Vyučovat se bude podle rozvrhu, distanční výuka bude částečně probíhat prostřednictvím videokonferencí (přes google meet) a částečně přes zadávání úkolů  v google classroom a jejich opravu. V tomto týdnu jsme založili žákům na google classroom virtuální třídy  a snažíme se být na distanční výuku maximálně připraveni.

V pátek 9. 10. 2020 dostanete zprávu o tom, které třídy se budou vyučovat prezenčně a které distančně.  Předběžně předpokládáme, že distančně (na dálku) bude v týdnu od 12. 10. vyučována třída 7. a 8. B. Žákům, kteří se budou vyučovat distančně, odhlásí  na daný týden vedoucí školní jídelny obědy.

Přeji vám všem hlavně pevné zdraví.

                          Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode