Distanční výuka pro 7. a 8. třídu dne 28. 1. 2022

27.01.2022 16:54

Vážení zákonní zástupci, milí žáci,

v pátek se bude 7. a 8. třída učit distančně z důvodu přechodu části třídy do karantény. Všichni, kterých se karanténa bude týkat, budou vyrozuměni hygienickou stanicí. Karanténa bude trvat pouze do soboty 29. 1. 2022. Žáci v pondělí mohou, pokud nebudou mít příznaky, do školy, kde si udělají antigenní test. V případě jakýchkoliv příznaků musí žáci absolvovat před návratem do školy PCR test. V době distanční výuky jsou žáci povinni sledovat ŠOL, kde budou v rozvrhu hodin uvedeny videokonference a práci na další hodiny naleznou v Google Classroom. 

Obědy budou odhlášeny žákům na 28. 1. automaticky. V případě, že chcete odebrat oběd do krabičky, musíte si ho přihlásit do 7:00 nejlépe SMS na tel. 607 040 652.

Děkuji za pochopení a přeji všem pevné zdraví.

Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode