Důležité informace pro žáky

25.10.2020 00:04

Milí žáci,

máte za sebou osm dní distanční výuky, 7. a 8. B třída již celých deset dní.

Nyní vás v pondělí 26. 10. a v úterý 27. 10. čekají mimořádné covidové prázdniny, 28. 10. 2020 je státní svátek a čtvrtek 29. 10. a pátek 30. 10. budou podzimní prázdniny.

Je velmi důležité, abyste se v následujících dnech chovali velmi zodpovědně. Je třeba co nejvíce zůstávat doma, v případě, že musíte mezi lidi, noste roušku a myjte si ruce. Svým chováním můžete ovlivnit život nejenom své rodiny, můžete odlehčit nemocnicím a tím pomoci lékařům a sestřičkám.

V přiložených souborech naleznete pokyny ministerstva školství, jak je třeba se v následujícím období chovat. Jsou zde zvlášť pokyny pro žáky 1. stupně a pro žáky 2. stupně.

Leták pro 1. stupeň

Leták pro 2. stupeň