Velmi důležité informace-doplnění

22.06.2020 13:33

Vážení zákonní zástupci žáků, milí žáci,

stalo se to, co jsme si přáli ze všeho nejméně. U jednoho z našich učitelů na velké škole bylo prokázáno onemocnění covid-19, výsledek mu byl oznámen v neděli 21. 6. 2020 večer, nakazil se v kruhu rodiny.

Ihned jsem byla ve spojení s Krajskou hygienickou stanicí a nyní s paní zástupkyní a panem učitelem tvoříme seznam lidí, kteří s panem učitelem byli ve styku. Ve škole jsme se snažili dodržovat všechna pravidla hygieny a bezpečnosti v souladu s doporučeními MŠMT i hygienické stanice, takže doufáme, že se onemocnění na další osoby nepřeneslo.

V současné chvíli je šest našich zaměstnanců v karanténě a pět z nich čeká na výsledek testu.

Z malé školy nikdo s panem učitelem do syku nepřišel, proto tam provoz pokračuje.

Také školní kuchyně bude zatím vařit beze změny, pan učitel se ve školní jídelně nestravoval.

Přítomnost žáků z 5. až 9. třídy na velké škole je od pondělí 22. 6. do odvolání zakázána, avizované vracení učebnic v úterý 23. 6. se nebude konat! Vydání vysvědčení je zatím nejisté, více budeme vědět, až testovaní obdrží výsledky.

Sledujte prosím tyto stránky, všechny nové informace z Krajské hygienické stanice vám v co nejkratším čase předám právě sem, jakmile je budu mít.

Přeji vám všem hlavně pevné zdraví.

Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy