Důležité upozornění pro rodiče žáků - strávníků (oprava znění)

01.12.2020 14:06

Vážení rodiče,

je nezbytně nutné, kontrolovat přihlášení obědů svých dětí přes ŠOL nebo www.strava.cz.

Od 1. 9. 2020 již nejsou obědy všem zaregistrovaným dětem (na stravování) automaticky objednávány. Obědy se vašemu dítěti objednají pouze s připsanou platbou na náš  účet (platba – záloha na stravné ),  a to vždy na následující měsíc. 

Pokud tedy neposíláte pravidelně zálohu na stravné, obědy se pro vaše děti neobjednají. Např. pokud máte na účtu strávníka dostatečný kredit (finanční obnos) a neplatíte tedy každý měsíc zálohy, musíte si obědy pro své děti přihlásit vždy sami v pracovních dnech nejpozději do 13:00 hodin na následující den (tzn. v pátek do 13:00 hodin na pondělí) přes ŠOL, www.strava.cz, popřípadě na obedy@zsdolniroven.cz.

 

V případě, že jste zapomněli přihlašovací údaje svého dítěte, kontaktujte vedoucí školní jídelny na tel. 607 040 652.

Děkujeme za pochopení.

Vedení školy a školní kuchyně

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode