Florbal Holice - turnaj dívek

22.10.2019 10:18

V pondělí 21. 10. 2019 se dívky z naší školy zúčastnily turnaje ve florbalu v Holicích. Soutěžily čtyři týmy - ZŠ Holubova Holice, ZŠ Komenského Holice, Gymnázium Holice a ZŠ Dolní Roveň. Naši školu reprezentovaly dívky z 6., 7., 8. a 9. třídy.

V základní sestavě hrály deváťačky – v útoku Eliška Kopová, Štěpánka Johanová a Eliška Hrochová, v obraně Natálie Kučerová a Barbora Štorková a v bráně Tereza Jindrová, ostatní děvčata byla na střídačce. Výhry byly skvělé, proti ZŠ Komenského holky zvítězily 6:0, se ZŠ Holubova remizovaly 1:1 a gymnázium udolaly se skóre 7:1.

Díky šikovným dívkám náš tým zaslouženě postoupil z krásného prvního místa do okresního kola do Pardubic. Moc blahopřejeme.                                                                               Julie Kindová, redaktorka časopisu Roveňské oko

 

 

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode