Florbal Holice - turnaj dívek

22.10.2019 10:18

V pondělí 21. 10. 2019 se dívky z naší školy zúčastnily turnaje ve florbalu v Holicích. Soutěžily čtyři týmy - ZŠ Holubova Holice, ZŠ Komenského Holice, Gymnázium Holice a ZŠ Dolní Roveň. Naši školu reprezentovaly dívky z 6., 7., 8. a 9. třídy.

V základní sestavě hrály deváťačky – v útoku Eliška Kopová, Štěpánka Johanová a Eliška Hrochová, v obraně Natálie Kučerová a Barbora Štorková a v bráně Tereza Jindrová, ostatní děvčata byla na střídačce. Výhry byly skvělé, proti ZŠ Komenského holky zvítězily 6:0, se ZŠ Holubova remizovaly 1:1 a gymnázium udolaly se skóre 7:1.

Díky šikovným dívkám náš tým zaslouženě postoupil z krásného prvního místa do okresního kola do Pardubic. Moc blahopřejeme.                                                                               Julie Kindová, redaktorka časopisu Roveňské oko

 

 

 

Fotografie použita dle Creative Commons Richard George Davis  Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode