Halloween na naší škole

01.11.2018 23:56

Ve středu 31.10. se naše škola rozhodla oslavit svátek Halloween. Žákovský parlament proto na tento den vyhlásil dvě soutěže. Jednou z nich byla soutěž o nejhezčí masku, zvolenou v každé třídě, ve druhé žáci usilovali o co největší počet masek v jednotlivých třídách. V té zvítězila 8. třída, v níž porotci napočítali celkem 17 masek.

Titul nejhezčí masky ve třídě získali: Nikola Štorková (5. třída), Kateřina Najčová (6. třída), Pavel Slezák (7. třída), Nella Mládková (8. třída) a Tomáš Čížek (9. třída).

Myslím si, že se pobavili nejen soutěžící, ale i ti, kteří masky neměli, ačkoli mnohdy šla z proměněných spolužáků pěkná hrůza.

Eliška Kopová, redaktorka časopisu Roveňské oko