Hravé dopoledne v mateřské školce

31.05.2022 16:05

V pátek 27. 5. 2022 jsme připravili akci pro školku. Byla inspirována plánovaným Dnem zdraví, a tak se na několika stanovištích děti setkaly s ovocem, které malovaly, vyráběly z modelíny, skládaly z něj puzzle. Jinde probíhaly opičí dráhou, střílely z luku, házely míčkem a kopaly na bránu. Ani na zvířátka jsme nezapomněli, naši malí kamarádi měli poznávačku, museli zjišťovat, jakou potravu si shánějí ptáčci, krtci, lasičky…

Za to vše dostávali odměny v podobě bonbónů i hraček. Celé oddělení také vždy získalo diplom, který jsme předali jejich paním učitelkám. Největší radost jim pak udělalo nalezení našeho maskota, sloničky Toničky, již nám na začátku soutěžení někdo unesl. Tím, že všechny děti měly vyplněnou hrací kartu, pomohly k jejímu osvobození. To bylo radosti. Někteří pak požadovali zavření únosce do fotbalové brány.

Děkujeme dětem, že se do všech her aktivně zapojily, a paním učitelkám, že děti trpělivě vodily, povzbuzovaly je a utíraly jim případné slzičky, zvláště těm nejmenším.

Sedmáci

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode