Hrou proti AIDS

05.12.2017 23:41

 

Dne 29. 11. 2017 navštívila 9. třída a vybraní žáci z 8. třídy Střední zdravotnickou školu v Pardubicích, na které se pořádal projekt: „Hrou proti AIDS“. Projekt byl vymyšlen jako soutěž a zúčastnili jsme se ho společně ještě se dvěma školami. Byli jsme rozděleni na skupinky po deseti a obcházeli celkem 6 stanovišť, kde u každého jsme mohli dostat maximálně 20 bodů, takže na konci jsme mohli získat až 120 bodů. Na stanovištích jsme například nafukovali prezervativ, zahráli si pantomimu a dozvěděli jsme se spoustu nových informací. Náš tým se dostal na druhé místo, druhý tým na třetí. Všichni jsme odjeli spokojení, v pořádku a projekt se nám moc líbil. Tímto děkujeme pořadatelům a studentům SZŠ Pardubice za pozvání.

Wendy Šprincová

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode