Hry a klamy Žďár nad Sázavou

09.03.2018 20:26

Dne 9.3. 2018 se žáci 7. – 9 . třídy a někteří šesťáci zúčastnili exkurze na výstavu Hry a klamy, která se konala na zámku ve Žďáru nad Sázavou. Na padesát žáků se rozptýlilo v obrovské místnosti, kam iQLANDIA Liberec zapůjčila své exponáty. Naši svěřenci je směli vyzkoušet a této činnosti se zhostili s vervou. Neodolali jsme ani my - učitelé. A mnohdy nad zákonitostmi fyziky zůstával rozum stát. Nejenom přírodovědou je ale živ člověk, a tak jsme po odpočinku v zámecké kavárně vystoupali na Zelenou horu k poutnímu kostelu sv. Jana Nepomuckého, památce UNESCO. Pak už nezbývalo než najít autobus a vydat se za zpěvu žactva zpátky ke škole.

Ivana Šmaterová

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode