Informace k návratu žáků do škol

01.04.2021 13:15

Vážení rodiče, milí žáci,

jistě vás zajímá, které třídy by v pondělí 12. 4., v případě návratu žáků do škol, nastoupily do naší školy. Bohužel zatím nedorazila do škol oficiální zpráva z MŠMT s definitivním rozhodnutím, zda žáci nastoupí či nikoliv. Také zatím nemáme podrobnosti o testování, kterým bude nástup žáků do škol podmíněn. Vše je tedy ve vývoji. Můžete ale počítat s tím, že jakmile se budou vracet žáci 1. stupně do škol a bude povolena pouze rotační výuka (střídání tříd po týdnu), nastoupí první týden přítomnosti žáků ve škole třídy: 1., 3. a 5. A. Ostatní třídy budou stále vyučovány distančně (na dálku). Další (následující) týden nastoupí třídy: 2., 4. a 5. B a k distanční výuce se opět vrátí zbylé třídy 1. stupně. Toto schéma se pak bude opakovat v případě pokračování rotační výuky i v dalším období.

Hezké jarní dny a pevné zdraví vám přeje Mgr. Jarmila Michálková

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode