Informace k testování uchazečů o střední vzdělávání v základních školách

13.04.2021 12:12

Povinnost základní školy informovat žáky o povinnosti testování

Vážení rodiče, milí žáci 9. ročníku,

dnes jsme obdrželi z MŠMT důležitou informaci o testování uchazečů (vás žáků) o střední vzdělávání ve školním roce 2020/2021. Podmínkou pro umožnění účasti žáka na zkouškách je negativní test a žádné příznaky onemocnění COVID-19. Základní škola, v níž se uchazeč vzdělává, má povinnost umožnit uchazeči testování na onemocnění COVID-19, a to i v případě distančního vzdělávání. Základní škola vydá potvrzení o negativním testu, které bude dokladem o provedení testu. Test nesmí být starší 7 dní .

Věnujte prosím pozornost přiloženému souboru.

Děkujeme a přejeme vám všem pevné zdraví. Vedení školy

priloha_894723006_1_000_Ochrana_zdravi_PZ_pro_ZS.pdf 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode