Informace k týdnu od 10. 5. 2021

07.05.2021 16:46

Vážení rodiče, milí žáci,

v týdnu od 10. května se budou ve škole učit třídy 1., 3., 5.A, 6., 7. a zvláštní skupina žáků tvořena dětmi rodičů vybraných profesí z 2. a 4. třídy.

Ostatní třídy se budou vyučovat distančně s trochu upraveným rozvrhem videokonferencí.

Testováni budou žáci 1. stupně pouze při prvním příchodu do školy v daném týdnu (pravděpodobně v pondělí) a žáci 2. stupně pak dvakrát, pravděpodobně v pondělí a ve čtvrtek. Žáci 2. stupně budou čekat na testování před hlavním vchodem školy a vstupovat do školy budou jednotlivě na vyzvání učitele.

Rodiče, nezapomeňte zkontrolovat přihlášení obědů svým dětem. Pokud zapomenete včas oběd objednat, volejte ještě v pondělí hned po 6. hodině ranní na telefon vedoucí školní jídelny paní M. Synkové 607 040 652.

Přejeme vám všem pevné zdraví a pohodu a děkujeme předem za spolupráci s námi.

Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy