Jsme na 4. místě v Pardubickém kraji!

13.01.2020 08:33

Naše dívky bojovaly ve čtvrtek 9. 1. ve Svitavách na krajské soutěži ve florbalu. Proti silným týmům, které hrají závodně a mají hodně silných hráček, moc šancí neměly. Děvčata ale byla všem rovnocenným soupeřem, do zápasů dala vše a občas chybělo jen trocha štěstíčka. Naše škola a skvělé zápasy zůstaly v podvědomí všech. I když máme málo žáků a nevyhovující podmínky, rozhoduje chuť hrát a ukázat ostatním, že i malá škola má své místo ve velkých zápasech. Velký dík všem hráčkám ve složení:  brankářky Terka Jindrová a Nikola Umorčíková, hráčky Eliška Hrochová, Eliška Kopová, Štěpánka Johanová, Bára Štorková, Róza Hájková, Vája Petráňová, Nela Johanová, Kačka Jelínková. Děkujeme i Radimu Novákovi, který jel s námi jako fotograf a podporovatel.

Mgr. Iva Vojtková

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode