Karanténa pro 2. třídu

17.02.2022 22:44

Vážení zákonní zástupci, milí žáci,

v důsledku covid pozitivního žáka v 2. třídě musí většina žáků třídy do karantény a 2. třída se tedy bude v pátek 18. 2. a v pondělí 21. 2. učit distančně. V době distanční výuky jsou žáci povinni sledovat Google Classroom, pokud někteří žáci ještě nejsou do určitých tříd přihlášeni, ať to urychleně udělají. Na ŠOL bude přehled videokonferencí.

V případě jakýchkoliv příznaků u žáků absolvovujte před návratem do školy se svými dětmi PCR test. Do školy posílejte prosím pouze úplně zdravé žáky.

Obědy jsou odhlášeny žákům na 18. 2. a 21. 2. 2022 automaticky. V případě, že chcete odebrat oběd do krabičky, musíte si ho přihlásit nejlépe SMS vedoucí školní jídelny.

Děkuji za pochopení a přeji všem pevné zdraví.

Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy