Karneval na malé škole

23.02.2020 20:29

V sobotu 22. 2. odpoledne se v tělocvičně malé školy konal tradiční karneval. Přišlo hodně dětí v krásných maskách a jejich rodiče. Paní vychovatelky Kurková a Kaštánková měly připravené spoustu soutěží, hudbu zajišťovala p. uč. Pekárková.O občerstvení  se postaraly p. Krpatová a p. Škrachová. Na pomoc přišli i členové žákovského parlamentu N. Štorková a L.Jedlička. Navštívil nás také masopustní průvod masek. Tombola byla velice bohatá - děkujeme Obecnímu úřadu, SRPD, rodičům a všem nejmenovaným sponzorům. Celý průběh karnevalu měla pod kontrolou p. Vachová, takže vše proběhlo na 1***. Focení se ujal p. Tomášek - děkujeme. Fotografie zveřejníme co nejdříve ve fotogalerii.

Za vedení školy Mgr. J. Balášová

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode