Keramický kroužek a jeho výrobky

14.12.2020 21:24

Keramický kroužek pracuje na naší škole pod vedením paní vychovatelky Daši Vachové už několik let. O účast v tomto kroužku je vždy velký zájem, neboť výrobky, které zde děti vytvářejí, mají rok od roku větší kvalitu. Paní Vachová se v tomto oboru neustále vzdělává, je nápaditá a vede své dětičky velice hezky. Právě proto zde vzniklo již mnoho krásných výrobků, které byly zaměřeny na různé oblasti - roční doby, Velikonoce, Vánoce, Den matek...                                                                          Kroužek začal pracovat i v tomto školním roce s žáky od 1. do 4. třídy, bohužel jeho fungování bylo velmi omezené v souvislosti s pandemií koronaviru. I přes toto problémové období se podařilo žákům vyrobit krásné výrobky - na podzim vznikli ježci, k Vánocům se začali tvořit úžasní andílci a svícínky. Všechny výrobky máme nyní vystavené ve vestibulu velké školy, kde je všichni obdivujeme. Paní Vachové patří velké poděkování na konečném výsledku výrobků, neboť právě ona stojí za jejich dokončením po uzavření školy. Děti si samozřejmě výrobky odnesou na Vánoce domů, kde jim určitě budou dělat velikou radost. Moc děkujeme za smysluplnou práci. Nahlédněte do fotogalerie.                Mgr. J. Balášová za vedení školy

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode