Literární soutěž Pisálek 3 - malá škola

08.05.2011 16:22

Literární soutěž Pisálek 3 – malá škola

Již 3. rokem proběhla soutěž dětského literárního projevu Pisálek. Tato soutěž se koná u příležitosti měsíce března – měsíce knihy.  Žáci 1. až 4. třídy se této soutěže účastní s vlastní literární tvorbou. Píší příběhy, pohádky, básničky, ... .

Letos se této soutěže zúčastnilo celkem 26 žáků.  Porota složená ze zástupců jednotlivých tříd a zástupce učitelů vybrala 3 nejlepší autory z každé třídy. Ti pak svá literární díla přečetli v tělocvičně ostatním spolužákům při společném setkání za přítomnosti pana ředitele.

Práce, které se této soutěže zúčastnily, jsou vystaveny u vchodu do budovy malé školy k nahlédnutí.

Umístění:

I. třída :