Lyžařský výcvik 2018 - zhodnocení

01.04.2018 11:07

Naše škola jako každoročně uspořádala pro své žáky lyžařský výcvikový zájezd, který se konal ve dnech 23.3. – 28.3.2018 v lyžařském areálu chaty Juráška v Olešnici v Orlických horách. LVZ byl nabídnut nejen žákům druhého stupně, ale i žákům ze stupně prvního, odkud se opět přihlásilo mnoho dětí. Celkem se zúčastnilo 36 žáků, z nichž 12 zkoušelo své dovednosti kromě lyží také na snowboardu.

Pobyt v krásném zázemí chaty a areálu nám zpříjemnil i v tomto pozdějším období čerstvý sníh a příznivé počasí. Dále bych ocenil přátelské vztahy mezi mladšími a staršímu dětmi, které přispěly k pohodové atmosféře. Bonusem v programu výcviku bylo uspořádání lyžařských závodů, večerní lyžování, a nakonec společenský večer s diskotékou.

Již nyní se mnoho dětí těší, že si lyžařský výcvik v dalším školním roce zopakují a prohloubí tak své lyžařské a snowboardové dovednosti.

za tým instruktorů

vedoucí LVZ Mgr. Bc. Miloslav Polák

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode