Lyžařský výcvik 2019

04.04.2019 14:49

Naše škola v letošním školním roce opět uspořádala pro své žáky lyžařský výcvik, který se konal ve dnech 24. 3 – 29. 3. 2019 v osvědčeném  lyžařském areálu chaty Juráška v Olešnici v Orlických horách. LV byl nabídnut přednostně žákům druhého stupně, z malé školy jsme z kapacitních důvodů nemohli všechny žáky přijmout.  Kapacitní limit byl 45 žáků. Mezi žáky bylo letos hodně lyžařů začátečníků, ale jsou i žáci, kteří jsou již dobří lyžaři, a tak se ve svých dovednostech zdokonalovali a 14 žáků zdokonalovalo své dovednosti také na snowboardu. Pobyt v krásném zázemí chaty a areálu nám opět zajistil velmi ochotný a vstřícný personál. Mimo lyžování žáci navštívili muzeum a betlém v Olešnici. Večerní programy obohatila beseda s horskou službou, diskotéka a večerní lyžování. Jako každoročně jsme měli celý areál pro sebe a zároveň nám i v tomto již jarním období vyšlo počasí s ještě bohatou zásobou sněhu. 

Mgr. Bc. Miloslav Polák, vedoucí LV

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode