Malování do sněhu

23.02.2021 20:25

Poslední den před prázdninami jsme s našimi prvňáčky pojali trošku kreativně. Abychom stihli využít ještě ty zbytky sněhu, vydali jsme se na sněhové malování. Každý žák se stal na chvíli malířem a pomocí lahvičky s barevnou vodou vytvářel své vlastní sněhové dílo. Myslím, že i přes náročnost se úkolu všichni zhostili výborně. Prvňáčky moc chválím a vy se můžete na jejich výtvory podívat v naší školní galerii.                                                 Mgr. T. Kaplanová                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

 

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode