Mám chytré tělo

28.05.2018 00:05

V pátek 18.5. nás navštívil pan Zezula s programem Mám chytré tělo. Ústřední myšlenkou pořadu bylo: Jak si zvýšit sebevědomí, jak se bránit stresu, kdo nám pomůže splnit naše přání, samozřejmě reálná. Hlavní roli hrály velké pohyblivé mechanické pomůcky, které představovaly srdce, plíce, trávicí ústrojí, ledviny, kosti a svaly, všechny propojené v jeden fungující celek. Rolí vedlejších se pak zhostili sami žáci, kteří tyto modely ovládali. Za odvedenou práci byli odměněni plackou s logem nesoucím název pořadu.

Pan Zezula nám ukázal, jak naše tělo funguje, když je v pohodě, a jak reaguje, když je ve stresu. Nevtíravým způsobem žákům ukázal, jak se stresem bojovat a jak s tělem umět pracovat. Věřím, že si žáci z programu odnesli cenné poznatky.

Ivana Šmaterová

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode