Memoriál J. Brože ve skoku dalekém

01.10.2019 11:29

Dne 26. 9. 2019 pořádala naše škola tradiční Memoriál Jaroslava Brože ve skoku dalekém. Tohoto klání se zúčastnilo dost mladých sportovců hned z několika různých škol. Už do rána se všichni důkladně připravovali, a to jak fyzicky, tak psychicky. Většina sportovců byla trochu nervózní, ovšem z nervozity se rychle oklepali.

Memoriál byl oficiálně zahájen slavnostním projevem pana učitele Poláka o půl desáté. Poté se začalo soutěžit. Většina skoků se povedla, avšak člověk není bezchybný, a tak se podařilo i pár přešlapů. To ovšem náladu výrazně nezkazilo.

Celkově se nám memoriál letos (opět) povedl. Soutěžící se bavili a celou akci si užili, stejně jako všichni ostatní.

A jak to vlastně celé dopadlo? V kategorii mladších žákyň byla naší nejlepší soutěžící Nikola Štorková ze 6. třídy, která si vysloužila „bramborovou medaili“ a skončila na velmi pěkném, ale pro sportovce neoblíbeném čtvrtém místě. Starším dívkám se dařilo o poznání lépe, prvenství získala Eliška Kopová z 9. třídy, bronz pak vybojovala Natálie Kučerová z téhož ročníku. Mladší chlapce úspěšně reprezentoval Aleš Michálek ze 7.A, který skončil na třetí příčce, starší chlapci pak byli nejlépe zastoupeni pátým Jakubem Pinkasem z 9. třídy.

Aleš Michálek a Eliška Kopová zároveň získali i titul „nejlepší Roveňák a Roveňačka“.

Všem sportovcům blahopřejeme k úžasným výkonům. Zároveň jim děkujeme za reprezentaci školy a pořadatelům za uskutečnění této proslulé soutěže.

Tak zase příští rok...           Daniela Klepalová, redaktorka časopisu Roveňské oko

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode