Memoriál J. Brože ve skoku dalekém

01.10.2019 11:29

Dne 26. 9. 2019 pořádala naše škola tradiční Memoriál Jaroslava Brože ve skoku dalekém. Tohoto klání se zúčastnilo dost mladých sportovců hned z několika různých škol. Už do rána se všichni důkladně připravovali, a to jak fyzicky, tak psychicky. Většina sportovců byla trochu nervózní, ovšem z nervozity se rychle oklepali.

Memoriál byl oficiálně zahájen slavnostním projevem pana učitele Poláka o půl desáté. Poté se začalo soutěžit. Většina skoků se povedla, avšak člověk není bezchybný, a tak se podařilo i pár přešlapů. To ovšem náladu výrazně nezkazilo.

Celkově se nám memoriál letos (opět) povedl. Soutěžící se bavili a celou akci si užili, stejně jako všichni ostatní.

A jak to vlastně celé dopadlo? V kategorii mladších žákyň byla naší nejlepší soutěžící Nikola Štorková ze 6. třídy, která si vysloužila „bramborovou medaili“ a skončila na velmi pěkném, ale pro sportovce neoblíbeném čtvrtém místě. Starším dívkám se dařilo o poznání lépe, prvenství získala Eliška Kopová z 9. třídy, bronz pak vybojovala Natálie Kučerová z téhož ročníku. Mladší chlapce úspěšně reprezentoval Aleš Michálek ze 7.A, který skončil na třetí příčce, starší chlapci pak byli nejlépe zastoupeni pátým Jakubem Pinkasem z 9. třídy.

Aleš Michálek a Eliška Kopová zároveň získali i titul „nejlepší Roveňák a Roveňačka“.

Všem sportovcům blahopřejeme k úžasným výkonům. Zároveň jim děkujeme za reprezentaci školy a pořadatelům za uskutečnění této proslulé soutěže.

Tak zase příští rok...           Daniela Klepalová, redaktorka časopisu Roveňské oko

 

Fotografie použita dle Creative Commons Richard George Davis  Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode